خانه / درباره ما
درباره ما

درباره ما

آقای معمار، نام گروهی است مرکب از دانش‌آموختگان رشته‌های معماری، عمران و تأسیسات که با باور به اینکه هر کسی یا دانش‌آموز است یا استاد، بدون هیچ چشم‌داشتی در پی توسعه آموزش رایگان و ایجاد بستری برای انتقال تجربه‌ی حرفه‌ای و نوآوری در حوزه‌ی راه و ساختمان هستند. تا این امکان حاصل شود که هرکه می‌داند آموزش دهد و هرکه می‌خواهد یاد بگیرد، شاید ایده‌ای در ذهن کسی شکل گیرد و منشأ خیری گردد.

در دنیای امروز، تولید کنندگان و مخاطبین محتوای حرفه‌ای، طیف گسترده‌ای از اساتید، دانش‌آموخته‌گان، پژوهشگران و علاقمندانند. جریان علم با توسعه‌ی فن‌آوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی، شتابی فوق‌العاده یافته و نشر یافته‌های علمی در زمانی بسیار اندک، در گستره‌ای وسیع صورت می‌گیرد. فرایند رو به رشد این فن‌آوری‌ها فرصتی برای کاهش فاصله‌ها و بسط دانش فراهم کرده است.

در حال حاضر حدود 10 میلیون نفر از هموطنان ایرانی در خصوص راه و ساختمان و مشاغل مرتبط با آن فعالیت می‌کنند. شرکت‌ها و متخصصینی که سالها در این خصوص تجربه اندوخته‌اند، صنایعی که نسل در نسل کار کرده‌اند و دانش‌آموخته‌گانی که مشغول به تحصیل و یا کارند و تازه پا در این عرصه حرفه‌ای گذاشته‌اند و تشنه آموختن عملی و کارگاهی هستند، تا دانسته‌های شفاهی خود را غنا بخشند و فعالیت‌های خود را ارتقا دهند.

سایت آقای معمار بستری است رایگان،

برای انتقال تجربه‌های حرفه‌ای، تا این امکان حاصل شود که صاحبان حرفه آموزه‌ها و تجربه‌های خویش را در قالب فیلم‌هایی کوتاه و در محیطی واقعی آموزش ‌دهند و دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و آنان که درگیر کارهای اجرایی هستند آموزش ‌ببینند. در این هم‌افزایی، از آنجا که هر محتوایی به نام تولید کننده‌ی آن نشر پیدا خواهد کرد. شرکت‌ها، صنایع، استادان حرفه‌ای و متخصصین این امکان را خواهند یافت تا علاوه بر معرفی فعالیت‌های خود در بستری علمی و تخصصی، قدمی در راه ارتقاء کیفیت مهندسی بردارند.

حفظ مالکیت معنوی محتواهای ارائه شده در سایت اصل اولیه ماست،

این محتواها را :

  • یا همکاران سایت تولید کرده اند.
  • یا در یک مشارکت تیمی با همراهان سایت (اساتید، دانش‌آموخته‌گان، صاحبان صنایع و …) تولید شده است.
  • یا از منابعی که اجازه دانلود و استفاده از محتوا را داده‌اند برگرفته شده است.
  • یا همراهان سایت برای استفاده عموم، به اشتراک گذاشته‌اند.

در هر صورت :

  • مالکیت معنوی هر محتوایی مربوط به تولید کنندگان آن است و امکان استفاده تجاری از آن، بنا بر موافقت آنهاست.
  • مسولیت محتوای ارائه شده بر عهده‌ی ارائه دهنده‌ی محتواست.

هر قدر می‌توانید به محتوایی که ارائه می‌کنید کیفیت ببخشید،

در این مسیر اصل بر کیفیت محتوا است و بدیهی است که هر محتوایی که از کیفیت پایین‌تری نسبت به دیگر محتواهای هم گروه خود برخوردار باشد، آرام آرام از صحنه بازدید مخاطبین کنار خواهد رفت.

کلیپ‌های کوتاه تجربه‌ی حرفه‌ای،

سعی ما این است که تجربه‌های حرفه‌ای را در قالب موضوعاتی مشخص و به صورت فیلم‌هایی کوتاه (5 تا 7 دقیقه‌ای) به تصویر کشیم، تا علاوه بر بهره‌گیری از قابلیت‌های بصری فیلم، هر کسی بتواند به راحتی به همان مطلبی که نیاز دارد دست یابد و در زمانی کوتاه آنرا فرا گیرد.

شما می‌توانید کلیپ‌ها را پشتیبانی کنید،

تولید‌کنندگان محتوا، اساتید، دانشجویان و متخصصین می‌توانند برای کیفیت بخشیدن به کلیپ‌ها و درک بهتر موضوعات، آنها را با ارائه‌ی تصاویر، توضیحات تکمیلی و استانداردهای مربوطه پشتیبانی نموده و از طریق صفحه‌ی تماس با ما، برای سایت ارسال نمایند، تا در صفحه‌ی همان کلیپ درج گردد.

باز نشر مطالب و کلیپ‌ها،

تمام محتواهای سایت آقای معمار به صورت رایگان قابل دانلود است.

شما می‌توانید مطالب پست‌ها را با ذکر منبع، در شبکه‌های اجتماعی یا در وبسایت شخصی خودتان به صورت رایگان به اشتراک گذارید و کلیپ‌ها را نیز از طریق انتشار تصویری شاخص و لینک نمودن آن به صفحه‌ی همان کلیپ در سایت آقای معمار، باز نشر دهید.

ما اطلاعات شما را با هیچ سایت و گروهی به اشتراک نمی‌گذاریم،

آقای معمار هیچ بخشی از اطلاعات شما را با هیچ سایت یا شخص حقیقی یا حقوقی به اشتراک نمی‌گذارد.

مسولیت

همکاران
مشاوران
همراهان